“İnatçı Lezzetler” Fuar’ın Gözdesi Oldu

Keçi sütü ve süt ürünleri ile tüketicinin öncelikli tercihleri arasına giren Türer A.Ş markası Kecheese, İzmir Enternasyonel Fuarı’nda açtığı stand ve gerçekleştirdiği özel tadımlar ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.
Keçi sütünden gelen sağlığı; hijyenik UHT ambalajı ile tüketiciye sunan Kecheese, bu yıl kapılarını 83. kez ziyaretçilerine açan İzmir Enternasyonal Fuarı’nın en ilgi çeken stantlarından biri oldu. Anadolu’nun yüzyıllardır şifa dağıtan lezzetlerinden biri olan Keçi Sütünden ürettiği tüm ürünleri ile her yaş grubundan lezzet tutkunlarının karşısına çıkan Kecheese, gün boyu süren özel tadımları ile fuarın en çok ziyaret edilen stantları arasına girdi. Gıda üreticileri için özel olarak oluşturulan ‘‘Tansaş Sokağı”nda kurulan stantta; Kızartmalık peynir, Klasik beyaz peynir, Lor peyniri, Armola, Klasik koyun peyniri, Keçi kaşarı ve Yörük peyniri başta olmak üzere tüm peynir çeşitleri ile süt, yoğurt ve keçi sütü ayranıyla tadımlar düzenleyen Kecheese, lezzetleriyle ziyaretçilerden tam not aldı.
FUAR İÇİN ÖZEL İNDİRİM!
İnatçı lezzetleriyle; Her yaş için besleyici, güvenli ve sağlıklı bir seçenek sunan Kecheese, 83. İzmir Enternasyonal Fuarı dolayısıyla özel indirim uyguluyor. Tadımlar esnasında Kecheese standında dağıtılan ‘‘Fuara Özel Kazançlı Çek” ile tüm Kecheese ürünleri Tansaş mağazalarında % 25’lik indirimle alınabilecek. İndirim çekleri fuarın kapanışının ardından Eylül ayı sonuna kadar devam edecek.

(kaynak: http://www.iha.com.tr/mugla-haberleri/inatci-lezzetler-fuarin-gozdesi-oldu-855324/ ) (02.09.2014)

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *