KECHEESE Ürünlerinde % 20 İndirim

KECHEESE Kupası 8-9 Haziran tarihleri arası Sığacık Teos Marina’da gerçekleşiyor.
Ege Açıkdeniz Yat Kulübü (EAYK)’nün Ankara Yelken Kulübü (AYK) ile müşterek düzenlediği KECHEESE Kupası 8-9 Haziran tarihleri arası Sığacık Teos Marina’da gerçekleşiyor. Yarış sponsoru olan keçi sütü ve ürünleri markası KECHEESE’in Seferihisar’daki satış noktası ise yarışa özel bu hafta sonu ürünlerinde yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor.
Etkinliğin ilk gününde coğrafi rota, ikinci gününde ise şamandıra yarışı yapılacak. Yarış öncesi katılan sporculara KECHESEE kendi ürünlerinden oluşan açık büfe kahvaltı sunacak. 9 Haziran saat 18.00’da ödül töreni gerçekleşecek ve dereceye girenler KECHEESE Kupası’nı alacak.
Teos Marina’dan ücretsiz konaklama

Yarışlara IRC sınıflarında katılacak teknelerin 2013 yılı için geçerli IRC belgelerini yarış sekreterliğine ibraz etmeleri gerekiyor. Destek sınıflarında yarışacak tekneler ise, önceki yıllarda destek sınıfında yarışıp yarışmadığına bakılmaksızın yarışlara alınacak.
Teos Marina yarış öncesi ve sonrası bir hafta ücretsiz konaklama sağlayarak dışarıdan katılan teknelere ev sahipliği yapacak. Dışarıdan katılan teknelerin marinada ücretsiz konaklaması yarışta start alma şartına bağlı. Yarışlar müddetince acil müdahale donanımına sahip sağlık botu ve doktor hazır bulundurulacak.

(kaynak: https://www.haberler.com/kecheese-urunlerinde-yuzde-20-indirim-4702146-haberi/ ) (05.06.2013)

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *