Kecheese’ten Kış Dondurması

Dondurmanın lezzet ve şifasını senenin 365 gününe yaymak için ürün yelpazesini genişleten Kecheese, yeni çeşitleriyle bu kışa damga vuracak
Geçtiğimiz yılın ambalajlı keçi sütü satış lideri Kecheese dondurmanın lezzet ve şifasını 365 güne yaymak için ürün yelpazesini genişletti. Yenilikçi ürünleriyle keçi sütüne dikkat çeken Kecheese, yaz aylarında yakaladığı satış grafiğini saf keçi sütü, kış meyveleri ve baharatlarla hazırladığı Kış Dondurmaları ile devam ettirmeyi hedefliyor.
AR-GE’YE BÜYÜK ÖNEM
Kestane, Tarçın, Kavrulmuş Badem-Portakal, Bergamut, Zencefil, Nar, Gül, Satsuma Mandalina, Karanfil, Tarçın- Karanfil-Zencefil, Yeşil Elma-Tarçın, Bitter Çikolata- Vişne, Badem-Krokan, Bitter Çikolata- Portakal ve Balkabağı çeşitleri; Kecheese’in Seferihisar Sığacık, Çeşme, Balçova Kipa, İstanbul mağazaları ve diğer zincir marketlerde satışa sunulacak. Dondurma sezonunu kış aylarına da taşıdıklarını söyleyen Kecheese Yönetim Kurulu Başkanı Özer Türer, geçtiğimiz dönemde Ege otların doğallığını keçi sütüyle birleştirdiklerini ve ortaya “Otlu Dondurma”ların çıktığını hatırlatarak keçi sütünün bilinirliğini arttırmak amacıyla sürekli yeni Ar-Ge çalışmalarına imza attıklarını kaydetti. Türer; “Ege’ye has otların doğallığını keçi sütünün organik lezzeti ile birleştirdik ve son 1 yıllık süreçte olumlu geri dönüşler aldık. Keçi sütü ve çeşitli otlarla yapılan dondurmalarımızı insanların tatmasını hedefledik, tüketici bu farklı lezzetleri hemen benimsedi. Bu doğrultuda Anason ve Adaçayı çeşitlerinde seri üretime geçtik. Kış dondurmalarımızla da aynı başarıyı devam ettireceğiz. Ülkemizde saf dondurmanın tüketilmesinde öncü rollerden birini üstlendiğimize inanıyorum” şeklinde konuştu.

(kaynak: https://www.sabah.com.tr/egeli/2016/08/31/kecheeseten-kis-dondurmasi ) (31.08.2016)

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *